Andrzejki

Wróżby i zabawy andrzejkowe

 

IMG_5766Magiczny wieczór andrzejkowy jest czasem szczególnej aktywności duchów, które pozwalają odsłonić przyszłość w miłości. Dawniej był to wieczór traktowanych z wielką powagą wróżb dotyczących uczuć i małżeństwa, przeznaczonych tylko dla pań. Obecnie Andrzejki to wieczór magii dla każdego, a przede wszystkim świetnej zabawy z Wodzirejem.
Pomysłów na andrzejkowe wróżby i zabawy jest bardzo dużo. Wróżby pobudzają wyobraźnię, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń i fantazji. Na ogół nie traktujemy ich poważnie, wielu z nas uważa je tylko za zabawę, ale i są tacy, którzy twierdzą, że owe wróżby czasem się sprawdzają. Może warto spróbować? Dlatego z niecierpliwością oczekujemy na ten niezwykły dzień, „Wieczór wróżb i czarów” połączonych z dobrą zabawą, tańcem i konkursami.

Jesteśmy do Państwa usług w zakresie oprawy muzycznej i artystycznej na imprezie andrzejkowej. Dysponujemy profesjonalnymi rekwizytami niezbędnymi do zapewnienia wyjątkowych zabaw i atrakcji. Dla podkreślenia charakteru wieczornych szaleństw na parkiecie zapewniamy nowoczesne oświetlenie, które jest wykorzystywane do dekoracji światłem. Profesjonalne przygotowanie Wodzireja od strony konferansjerskiej i prezenterskiej pozwala na ciekawe prowadzenie wieczoru wróżb i czarów w niezwykłych efektach specjalnych.

 

_MG_0554

Jak każdy najlepszy Wodzirej w trójmieście, proponujemy wyselekcjonowany repertuar w różnorodnej stylistyce muzycznej z odpowiednio dobranym tematem przewodnim. Podpowiadamy również najlepsze rozwiązania, które można wykorzystać w programach rozrywkowych i artystycznych. Każda impreza andrzejkowa jest ustalana indywidualnie z organizatorem.

 

 

 

Oferujemy:

  • Wodzirej na zabawę andrzejkową;
  • DJ, prezenter muzyczny,
  • animacje taneczne;
  • dekoracje światłem,
  • atrakcje na wieczór andrzejkowy,
  • wróżby i zabawy (lanie wosku),
  • efekty sceniczne,