dla dorosłych

Zabawa urodzinowa z Wodzirejem i DJ -jem.

Cielawe zabawy na weseleZapraszamy Państwa do organizowania swoich urodzin z naszym udziałem. Zapewniamy wiele ciekawych atrakcji podczas zabawy urodzinowej. Profesjonalnie przygotujemy scenariusz imprezy urodzinowej dla dorosłych dostosowany do Waszych potrzeb i wymagań. Niosąc pewien bagaż doświadczeń w organizacji imprez rozrywkowych służymy doświadczeniem, dobrą radą i pomocą.

 

 

Przykładowe zabawy i animacje na urodziny prowadzone przez Wodzireja.

 

PROFESJONALNA CHUSTA ANIMACYJNA

IMG_4819Chusta animacyjna przeznaczona jest do zabaw osób w różnym wieku, umożliwia zabawę w każdych warunkach, integruje oraz pobudza wyobraźnię i kreatywność. Rozwija refleks i koordynację umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie. Wodzirej wykorzystując chustę animacyjną uatrakcyjni Wasze przyjęcie urodzinowe, a Wasi goście chętnie będą brać udział w zabawie. Chusta animacyjna posiada kolorowe trójkąty we wszystkich barwach tęczy(czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy i różowy),otwór w centrum oraz wzmacniane uchwyty. Zabawa z chustą animacyjną to doskonały sposób na uatrakcyjnienie zabawy urodzinowej. Barwna chusta przyciąga uwagę, wzbudza zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy.

CYRKOWE TALERZE

IMG_4843Zabawa z kręceniem talerzy cyrkowych dla każdego dużego i małego. Sprawdzenie swoich umiejętności daje niesamowitą satysfakcję. Polecamy.