Pierwszy taniec

Naszym celem jest sprawienie, by ten najważniejszy dzień Waszego życia był wyjątkowy. Oferujemy doświadczenie i profesjonalizm ze świeżością i kreatywnością unikatowych pomysłów oraz atrakcji na weselu.

 

Taniec w chmurach

To pierwszy taniec Młodej Pary na przyjęciu weselnym. Organizując wesele, każdy stara się przygotować przebieg uroczystości jak najlepiej. Natomiast goście oczekują od Pary Młodej, nowych pomysłów na weselu. Dlatego w obecnym czasie wymagania organizacji dotyczą wielu atrakcji na najwyższym poziomie.

Efekt polecamy głównie osobom, które  nie mają predyspozycji tanecznych i niechętnie tańczą walca przed całą rodziną. Wystarczy jak Nowożeńcy  zatańczą  z nogi na nogę, uśmiechając się do gości oraz okazując uczucie miłości do siebie.  W oczach rodziny oraz wszystkich gości będą najlepiej tańczącą parą na weselu. To właśnie efekt ciężkiego dymu sprawi, że  zamaskuje nieumiejętne stawianie kroków, a także deptanie partnerce po nogach.

Dym ciężki, który układa się nad parkietem jest stosowany na scenach muzycznych i tanecznych realizowanych przez produkcję telewizyjną. Wielu z nas oglądając z zaciekawieniem telewizyjne show, podziwialiśmy wizualny efekt sceniczny. Dzięki zaawansowanej technologii, taki efekt można uzyskać niemal na każdej sali weselnej. Do produkcji ciężkiego dymu niezbędna jest wytwornica wraz z płynem oraz suchy lód.

 

Bańki mydlane

Bańkowe szaleństwo to atrakcja, którą pragniemy zapewnić Młodej Parze, podczas pierwszego tańca, zabawy weselnej lub poprawin. Nadają one niepowtarzalną oprawę całej uroczystości,   co więcej, zyskują coraz bardziej na popularności. Dzieci będące uczestnikami zabawy weselnej wręcz szaleją za chmurką baniek. Natomiast dorośli bardzo chętnie tańczą w bańkach, próbując każdą z nich złapać w dłoń. Profesjonalny płyn nie pozostawia plam na ubraniu weselników, ani nie stwarza niebezpiecznej ślizgawki na parkiecie.

 

Muzyka na pierwszy taniec:

Nieocenione są piękne wspomnienia z Waszego życia. Utwór muzyczny na pierwszy taniec może być właśnie takim wspomnieniem z pierwszej randki, lub wspólnie spędzanych chwil pełnych miłości.

Jeżeli zdecydujecie się na naukę tańca, przygotowanie specjalnego układu do walca wiedeńskiego, na pewno zaskoczycie swoich gości.

Zaskoczeniem może być układ do miksu różnych piosenek na pierwszy taniec. Takie otwarcie parkietu ma charakter rozrywkowy przeznaczony raczej dla osób dobrze czujących się na parkiecie przed dużą publicznością.

 Przygotujemy Was do niezwykle stresującego, a jakże ważnego momentu na weselu…

Do naszej pracy podchodzimy zawsze z pełnym zaangażowaniem i z pasją. Dbamy o każdy szczegół i detal, aby wszystko tworzyło jednolitą i harmonijną całość. Realizujemy niezwykłe efekty sceniczne i świetlne.

 

Dzięki naszej pracy będziecie Państwo mogli celebrować Najpiękniejszy Dzień Waszego Wspólnego Życia. Razem będziemy tworzyć wyjątkowe chwile, które pozostaną na zawsze w pamięci.

Każdy nasz Klient jest inny, wyjątkowy, niepowtarzalny i traktowany w indywidualny sposób. Dlatego też przyjęcie weselne organizowane przez nas jest niepowtarzalne, wyjątkowe, uwzględniające Wasze indywidualne wymagania, wyobrażenia, marzenia.