FAQ

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami do Wodzireja na wesele, DJ na wesele, a także do zespołu muzycznego Coemi.  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt do nas.

 

W poniższym zestawieniu znajduje się 45 pytań i odpowiedzi.

 

1. Czy mają Państwo wolny termin?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailem. Na każde pytanie odpowiemy bardzo chętnie.

2. Jak dobierany jest repertuar na weselu?

2. Repertuar dobieramy na bieżąco obserwując bawiących się gości oraz analizując potrzeby uczestników wesela, gdzie najczęściej bywa trzy pokolenia. Szczególnie dbamy o to, by na weselu znalazły się utwory zarówno dla młodzieży jak również dla starszego pokolenia.

3. Jaką muzykę Państwo wykonują?

Koncert akustyczny acordion to melodie francuskie i nie tylko. Koncert fortepianowy to Jazz, również niewykluczony jest roc’k end roll lub inne ciekawe melodie. Gramy utwory znane i lubiane przy których można się dobrze wybawić. W naszym repertuarze również nie zabraknie światowych przebojów, disco polo, czy biesiady. Jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować do charakteru uroczystości. A wszystko to w gustownym wydaniu DJ i Wodzireja bawiącego z charyzmą i polotem.

4. Na jakich instrumentach gracie?

Gramy na instrumentach:

Instrumenty na których gramy:

akordeon

fortepian (pianino)

gitara elektryczna,

instrumenty klawiszowe,

 

5. Czy jesteście muzykami wykształconymi?

Oczywiście, skład grupy Coemi to wykształcenie muzyczne:

  • akademia muzyczna w Poznaniu;
  • akademia muzyczna w GDAŃSKU.

6. Czy w zespole jest wokalistka?

Naszym dodatkowym atutem jest niewątpliwie wokalistka wykonująca z uśmiechem i radością w głosie bogaty repertuar zespołu.

7. Jak długo gracie w tym składzie?

W województwie pomorskim kapela Coemi działa od 2002 roku. W tym czasie stworzyliśmy zgraną grupę ludzi w której uzupełniamy się niosąc za sobą pełen bagaż doświadczeń scenicznych. Zupełnym odkryciem jest Robert, który zapewnienia niepowtarzalną atmosferę oferując koncert akustyczny na weselu.

8. W jaki sposób powstała nazwa zespołu Coemi?

Podczas występu niedosłyszałem pytania zadanego przez wokalistkę Emilię, szybko odpowiadałem: Co Emi? Po połączeniu tych słów oraz po zawarciu związku małżeńskiego uzyskaliśmy nazwę zespołu Coemi.

9. Czym jeszcze oprócz przebojowej muzyki oferta zespołu Coemi wyróżnia się spośród innych?

Pomagamy w organizacji wesela i w szczególny sposób dbamy o klienta. Wkładam bardzo dużo wysiłku w to, aby Para Młoda mogła ten dzień przeżyć bezstresowo. Z charyzmą i uśmiechem zarażamy innych swoją energią. Całym zespołem angażujemy się do zbudowania bliskiej i rodzinnej atmosfery na przyjęciu weselnym.

10. Czy podczas wesela prowadzą Państwo zabawy/konkursy?

10. Tak, co więcej, zajmujemy się nie tylko prowadzeniem zabaw i konkursów, lecz również obsługą konferansjerską całego wesela. Z doświadczenia wiemy jak wiele zależy od odpowiedniego poprowadzenia imprezy i nawiązania dobrego kontaktu z gośćmi.

11. Czy istnieje możliwość odtworzenia oryginalnej piosenki na pierwszy taniec?

Oczywiście, że tak! Wiele par korzysta z porad i nauki tańca przed ślubem. Jeżeli macie swój ulubiony utwór lub walca i przygotowujecie choreografie do niego to jak najbardziej powinien zostać otworzony z płyty audio lub pliku MP3.

12. Naszej ulubionej piosenki nie ma w Waszym repertuarze. Czy możecie ją przygotować specjalnie dla nas?

Staramy się, aby nasz repertuar był zróżnicowany i dla każdego. Jeśli jednak jest utwór, który jest dla Ciebie ważny postaramy się przygotować specjalnie dla Ciebie!

13. Czy prowadzicie wesela polsko – angielskie?

Naturalnie na takich weselach również radzimy sobie z integracją obu rodzin. Coraz częściej występujemy na takich weselach i nie stanowi to dla nas żadnej bariery.

14. Jak mogę zarezerwować termin? Z jakim wyprzedzeniem?

Rezerwacji terminu dokonują Państwo osobiście, telefonicznie lub emailem. Terminy w sezonie weselnym rezerwowane są nawet na dwa lata. Przy odrobinie szczęścia mogą Państwo trafić w wolny termin na kilka miesięcy przed weselem.

15. Czy formalności mogę załatwić korespondencyjnie?

Wszystkie formalności możemy załatwić korespondencyjnie (e-mail, poczta). Procedura jest prosta i szybka. Sprawdzona w przypadkach, gdy klienci nie mogli spotkać się z nami z uwagi na odległość lub nieobecność.

16. Mieszkam za granicą, czy korespondencyjnie możemy zorganizować przyjęcie weselne z Państwa pomocą?

Oczywiście, możemy zorganizować i przygotować dla Państwa pełną ofertę obsługi wesela. Współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami dzięki temu Państwo będą pewni jakości wykonania usług w tej branży.

17. Jak zorganizować wymarzone wesele?

Organizacja wesela jest bardzo trudna, jednak możecie dokonać tego sami. Po podjęciu decyzji o ślubie należy przemyśleć wstępnie datę ślubu rok, miesiąc, dzień. Planowanie wesela zaczynamy od wstępnej listy gości, bo od tego zależy wynajem sali weselnej. Wybierają Państwo wymarzone miejsce na ślub, czy wesele, wprowadzając wstępnie rezerwację. Wybór oprawy muzycznej, fotografa, czy kamerzysty również nie jest prosty, ponieważ powinni spełniać Państwa oczekiwania. Jeżeli uda się wybrać najlepsze oferty sprawdzamy dostępność wolnych terminów, gdy się pokrywają jednocześnie ze wszystkimi należy podpisać umowę zobowiązania. Następnie będą mili Państwo bardzo dużo czasu na przemyślenie swojego ślubu, czy wesela w każdym szczególe.

18. Czy mogliby Państwo wstępnie zarezerwować dla mnie termin do następnego tygodnia, miesiąca?

Oczywiście, że tak. Wystarczy się z nami skontaktować.

Pages: 1 2 3