Jubileusze

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Małżonkowie uroczyście obchodzą kolejne rocznice ślubu. Dobrze jest przygotować na ten dzień jakiś upominek dla swojej drugiej połowy.

Nie musi to być wielki i praktyczny prezent, a raczej coś, co będzie świadczyło, że pamiętamy o drugiej osobie, o tym, że jest nam ona bliska. Warto wtedy zorganizować uroczystą kolację z kwiatami to doskonała okazja do świętowania we dwoje. Kolejne rocznice mają swoje nazwy. Warto o nich pamiętać.

Rocznice ślubu:

1 – Papierowa
2 – Bawełniana
3 – Skórzana
4 – Kwiatowa, Owocowa
5 – Drewniana
6 – Cukrowa
7 – Miedziana, Wełniana
8 – Spiżowa, Brązowa
9 – Gliniana, Generalska
10 – Cynowa, Aluminiowa
11 – Stalowa
12 – Płócienna, Jedwabna, Lniana
13 – Koronkowa
14 – Kości Słoniowej
15 – Kryształowa
20 – Porcelanowa
25 – Srebrna
30 – Perłowa
35 – Koralowa
40 – Rubinowa
45 – Szafirowa
50 – Złota
55 – Szmaragdowa
60 – Diamentowa

 

Zapraszamy do tworzenia historii pełnej miłości Jubilatów z profesjonalnym

zespołem muzycznym Coemi Music Live

Po latach wspólnego małżeństwa, orkiestra weselna Coemi, może ponownie zagrać dla Państwa na uroczystym Jubileuszu.  Najczęściej zjazdy rodzinne z tej okazji są organizowane na okrągłe rocznice np.: 25 – Srebrna, 50 – Złota, 60 – Diamentowa. Organizując większą uroczystość, można zaangażować całą orkiestrę, która zagra na instrumentach: akordeon, sax, trąbka, gitara akustyczna. Powyższe instrumenty są cenione i lubiane zwłaszcza przez starsze pokolenie. Jeśli okaże się, że orkiestra weselna jest za duża, to można zdecydować się na DJ, prezentera muzycznego zespołu Coemi.

Zapraszamy!