Konkursy i zabawy weselne

 

 

IMG_5766Podczas weselnych tańców można się zdać na zabawy proponowane przez Wodzireja zespołu Coemi Music Live.

Z doświadczenia wiemy, że  konkursy i zabawy prowadzone na wysokim poziomie bez podtekstów seksualnych, rozbawiają gości, a co niektórych ośmielają do dalszej zabawy.
Poniżej przedstawiamy opisy niektórych zabaw i konkursów weselnych realizowanych pomiędzy blokami muzycznymi lub podczas oczepin.

 

Poznajmy się

Poznajmy się...W zabawie zapoznawczej Para Młoda wybiera przedstawicieli swoich rodzin, a następnie te osoby poznają się w dość nietypowy sposób. Duża dawka humoru dla uczestników zabawy oraz gości obserwujących i dopingujących wielkim aplauzem.

 

 

 

Krzesełka

KrzesełkaW tej popularnej zabawie mogą brać udział Panie jak i Panowie. Wodzirej zaprasza chętne osoby, a gdy takich nie ma sam wyznacza spośród gości. Zabawa świetnie się sprawdza na początku wesela, szybkość i skoncentrowanie na rekwizytach, wywołuje spore zamieszanie wśród uczestników zabawy.

 

 

 

Zabawy i animacje prowadzone przez Wodzireja na weselu.

 

W Californii…

Zabawa taneczna raczej w parach. Na chwilę przenosimy się w marzeniach do Kalifornii, gdzie zażywamy słonecznej kąpieli. Przecież nigdy deszcz nie pada w Kalifornii… A jednak, nadciągają chmury i pogoda się psuje. Zaczyna padać. W obawie przed zamoknięciem nogawek spodni oraz sukienek, podwijamy je do góry, i wyżej, wyżej, a następnie Panowie biorą partnerki na rączki i z nimi tańczą nieustannie. Zabawa zbliża do siebie partnerów i pozwala odkryć w sobie romantyczna duszę na nowo…

 

Lambada

LambadaW tym rytmie trzymamy przed sobą partnera za uszy, ramiona…, kolejne części ciała podaje wodzirej. Oczywiście trudność wzrasta i wbrew pozorom nie jest tak łatwo.

 

W słonecznej Italii

W słonecznej ItaliiWłoska muzyka, ach te romantyczne rytmy… Niemal każdy zna i wzdycha z zachwytu. Także i w tym klimacie przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Zabawa grzecznościowa dla wszystkich uczestników wesela. Bawimy się w kółeczkach w różnych przemianach i kombinacjach. Swobodna zabawa integracyjna ośmiela nawet najbardziej wstydliwych gości.

 

 

 

PROFESJONALNA CHUSTA  ANIMACYJNA

IMG_4819Chusta animacyjna przeznaczona jest do zabaw osób w różnym wieku, umożliwia zabawę z dziećmi w każdych warunkach, integruje oraz pobudza wyobraźnię kreatywność. Rozwija refleks i koordynację umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie. Wodzirej wykorzystując chustę animacyjną uatrakcyjni Wasze wesele, a Wasi goście chętnie będą brać udział w zabawie. Chusta animacyjna posiada kolorowe trójkąty we wszystkich barwach tęczy(czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy i różowy),otwór w centrum oraz wzmacniane uchwyty. Zabawa z chustą animacyjną to doskonały sposób na uatrakcyjnienie wesela, czy poprawin prowadzonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Barwna chusta przyciąga uwagę, wzbudza zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy.

 

CYRKOWE TALERZE

IMG_4843Zabawa z kręceniem talerzy cyrkowych dla każdego dużego i małego. Sprawdzenie swoich umiejętności daje niesamowitą satysfakcję. Polecamy.

 

Kareta

Popularna zabawa świetnie się sprawdza na przyjęciu poprawinowym. Do zabawy potrzebne jest 9 osób, które reprezentują: 4 koła karety, 2 konie, woźnice, no i oczywiście Króla (Pan Młody) i Królową (Pani Młoda). Zabawa polega na szybkim reagowaniu na słowa opisujące poszczególne części lub osoby z karety (należy wstać i obiec krzesło). Za nie zareagowanie na słowo np. Król, Pan Młody reprezentujący Króla powinien wypić karniaka (nie zmuszamy do picia alkoholu). Przy odpowiednio dobranym opowiadaniu zabawa potrafi rozweselić do łez zebranych gości. Tekst bajki wprowadza nas w nieco inny świat, ale jak każda bajka ma szczęśliwe zakończenie.

 

Cyrk

Wycieczka do Cyrku oczepiny zespołu CoemiZabawa podobna do złotej karety. Udział biorą przedstawiciele obu rodzin w ten sposób tworzą dwie takie same grupy. Wodzirej czyta przygotowany tekst dzień z życia rodziny dotyczy to wycieczki do cyrku całej rodzinki, czyli: Tata, Mama, Kazio, Gosia, Pies Pikuś i Słoń. Następnie wyczytane osoby lub grupy osób mają za zadanie szybko obiec swoją rodzinkę i usiąść na swoim krześle. Za nie zareagowanie na słowo przypisane danej osobie wręczany jest kieliszek z karniakiem.