DJ & muzyka na żywo

 

Coemi DJ & Live Music to rewelacyjne połączenie radości grania, twórczych pomysłów i ogromnej ilości pozytywnej energii płynącej prosto z serc muzyków. IMG_4802
Naszym atutem jest niewątpliwie ciekawa konferansjerka i bardzo dobry kontakt z publicznością. Bardzo ważnym aspektem jest również odpowiednie wznoszenie toastów, a także prowadzenie konkursów, zabaw integracyjnych, animacji tanecznych, oczepin, co dla nas nie stanowi to większego problemu.

 


 

 

Koncert akustyczny – ACCORION SOLO:

IMG_5321Robert FURS – akordeonista, absolwent Akademii Muzycznej w GDAŃSKU i BYDGOSZCZY od lat z powodzeniem udziela się w wielu projektach muzycznych.
Robert najczęściej kojarzony jest ze znanymi francuskimi artystami jak: Joe Dassin, Edith Piaf, Charles Aznavour, Dalida, Jacques Brel, Yves Montand, Mireille Mathieu.

Repertuar głównie zaczerpnięty z narodowej muzyki francuskiej, począwszy od lat trzydziestych XX wieku poprzez okres międzywojenny aż do dziś. Robert FURS wypracował swoje charakterystyczne brzmienie i styl, a który charakteryzuje się niezwykle bogatą i interesującą harmonią, nieregularnymi rytmami oraz wirtuozerią wykonania. Muzyka francuska tak melodyjna i bogata pod względem środków wyrazu artystycznego jest doskonałą inspiracją, pod wpływem której artysta tworzy oryginalne i niezapomniane przebiegi melodyczne, sekwencje akordów,  często wykraczające poza znane opracowania utworów francuskich, mogące w pełni ukazać prawdziwe brzmienie akordeonu.

 

Koncert akustyczny – swing, jazz… itp:

El Jazz 2Dla wymagających przygotowaliśmy koncert pianistyczny standardy jazzowe, swingowe i nie tylko. Wybitnego muzyka Roberta FRUSA można słuchać bez końca zachwycając się jego oddaniem do muzyki.

Na obszerny repertuar składają się nie tylko standardy jazzu, swingu,  ale i znane, doskonale zaaranżowane przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej.  Robert FURS koncertował w kraju i za granicą, jest laureatem konkursów i festiwali.

Koncert na weselu to prawdziwe muzyczne spektakle o starannie jazzu i swingu przemyślanej dramaturgii i niezwykłej atmosferze. Polecamy!!!

 

 

 

 

Wielkie możliwości twórcze, niespożyta energia i pasja do muzyki,
to nasza siła na to, aby Wasze wesele było niezapomniane.

ZAPRASZAMY

Wodzirej & DJ Wojciech ZIĘBA