Studniówki

Organizujemy wyjątkowe i niezapomniane studniówki.

 

fot. Władysław Wojciechowski

StudniówkaGwarantujemy, że Wasza studniówka będzie jedną z najlepszych imprez w jakiej uczestniczyliście, a efekt końcowy przerośnie Wasze oczekiwania, ponieważ pragniemy zadbać o to, aby Wasza impreza była wyjątkowa!

 

 

 

 

Jako DJ i Wodzirej proponuję dla Was muzykę w postaci muzycznej podróży po całym świecie. Będziemy bawić się w rytmie rock’n’rolla, poczujemy klimat disco lat 80-tych, 90 tych… a także na życzenie Disco Polo. Muzyka jest odpowiednio i skrupulatnie dobierana do tego typu zabawy. Ważne jest dla mnie, aby wszyscy się dobrze bawili przy ciekawych, różnorodnych i gorących rytmach.

Proponujemy zarówno organizację tradycyjnych studniówek, jak i studniówki organizowane w formie imprez tematycznych, z odpowiednio dobranym tematem przewodnim. Podpowiadamy również najlepsze rozwiązania, które można wykorzystać w programach rozrywkowych przygotowywanych przez uczniów, do których zawsze serdecznie namawiamy, ponieważ nadają studniówkom indywidualny charakter.

 

 

Nie ulega wątpliwości, że główną tradycją studniówki jest polonez prowadzony przez Wodzireja we fraku, którym też DJ Wojtek GDYNIArozpoczynamy bal. Część oficjalna programu to przemówienia uczniów i wychowawców, podziękowania dla nauczycieli, wspomnienia, a następnie zabawa do białego rana.

Oferujemy odpowiednie oświetlenie LED, gdzie jesteśmy w stanie każdą salę gimnastyczną przeistoczyć w bajkową scenerię. Natomiast ruchome głowy dodadzą charakteru i wizualnego efektu. Polecamy szampańską zabawę w bańkach mydlanych.

 

 

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie estradowe, które zapewnia znakomitą słyszalność na dużych salach bankietowych.

 

 

 

 

 

 

 

Profesjonalny WODZIREJ WOJCIECH ZIĘBA zapewnia:

  • profesjonalizm i doświadczenie,
  • muzykę na poziomie graną przez DJ,
  • prowadzenie zabawy i animacji tanecznych,
  • wspólnie opracowany scenariusz studniówki,
  • dekoracja światłem sali balowej,
  • mikrofon bezprzewodowy do dyspozycji uczestników,
  • profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne i estradowe,
  • dodatkowe atrakcje na życzenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielkie możliwości twórcze, niespożyta energia i pasja do muzyki, to nasza siła na to, aby Wasza studniówka była niezapomniane.