Sylwester

Wyjątkowa i niezapomniana Noc Sylwestrowa!!!

 

IMG_5771Zapraszamy do wspólnej organizacji zabawy, pełnej niezapomnianych wrażeń, z zespołem Coemi. Proponujemy wyselekcjonowany repertuar w różnorodnej stylistyce muzycznej, w formie imprez tematycznych z odpowiednio dobranym tematem przewodnim, lub organizację balu tradycyjnego.

Podpowiadamy również najlepsze rozwiązania, które można wykorzystać w programach rozrywkowych, do których zawsze serdecznie namawiamy, ponieważ nadają indywidualny charakter. Nie ulega wątpliwości, że główną tradycją Zabaw Sylwestrowych jest wybór Królowej i Króla Balu, oraz powitanie Nowego Roku. Część oficjalna programu to powitanie wszystkich uczestników, podziękowania dla organizatorów, przedstawienie obsługi, a następnie impreza do białego rana.

 

Oferta obejmuje:IMG_5788

  • profesjonalizm i doświadczenie,
  • prowadzenie zabawy przez konferansjera,
  • dekoracja światłem sali bankietowej,
  • mikrofon bezprzewodowy do dyspozycji uczestników,
  • profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne,
  • wybór Królowej i Króla balu,
  • gadżety w ramach nagród w konkursach,
  • atrakcje i konkursy na balu,
  • ustalenie szczegółów współpracy i przebiegu imprezyIMG_5895

 

 

 

 

 

 

 

SYLWESTER  DWOREK RAJSKA GÓRA

Sylwester-3Niepowtarzalna sceneria świetlna, klimat sprzyjający szampańskiej zabawie, to efekt udanej Nocy Sylwestrowej w Dworku Rajska Góra. Nowy Rok powitaliśmy hucznie w blasku fajer werków, a także lampką szampana. Oczywiście nie zabrakło  stosownych konkursów do tej okazji, np. wybór Króla i Królowej Balu.

 

 

 

SYLWESTER PIRACKI

 

Jack Sparow z małżonkąNa przestrzeni kilku lat zorganizowaliśmy wiele wydarzeń muzycznych. Ostatnio realizowanym przez zespół Coemi wydarzeniem noworocznym, był Piracki Bal Sylwestrowy w „Willa Krokowa” w Krokowej. Impreza została zorganizowana po raz pierwszy z uwagi, iż lokal działa od niedawna. Organizatorzy postarali się o to, aby ich Piraci na pokładzie czuli się wyjątkowo. Dzięki owocnej współpracy z organizatorem, zespół Coemi również wystąpił na scenie w przebraniu za Piratów.

Zabawę Sylwestrową według scenariusza poprowadził wodzirej „Jack Sparrow”, który niewątpliwie odnalazł się w nowej roli Pirata z Karaibów.
Po raz pierwszy zabłysły tu nasze efekty świetlne takie, jak: reflektory, listwy LED, lasery, skanery, czy efekt płynącej wody. Sala taneczna oraz restauracja mieniła się w różnokolorowej kolorystyce tęczy.
Wokalistka nieduża, zwana imieniem „Meduza” z uśmiechem w głosie wykonywała najnowsze przeboje z list przebojów, a także znane i lubiane piosenki. Oczywiście na balu nie zabrakło solówek granych na żywo takich instrumentów, jak: sax, flet, trąbka, czy gitara solowa.

Szampańska zabawa trwała do białego rana.