Taniec w Chmurach

Taniec w Chmurach przygotowany przez Zespół Coemi Music Live Gdynia

Taniec w Chmurach – to pierwszy taniec Młodej Pary na przyjęciu weselnym. Organizując wesele, każdy stara się przygotować przebieg uroczystości jak najlepiej, a goście oczekują od Pary Młodej różnorodnych atrakcji weselnych na najwyższym poziomie.

Wspomniany taniec polecamy głównie osobom, które nie mają predyspozycji tanecznych i niechętnie tańczą przed publicznością. Polega on na przeskakiwaniu z nóżki na nóżkę jednocześnie uśmiechając się do gości i okazując wzajemną miłość, co niewątpliwie wprawi w radość całą rodzinę. To właśnie efekt ciężkiego dymu sprawi, że zamaskuje ewentualne nieumiejętne stawianie kroków.

Dym ciężki, który układa się nad parkietem, jest stosowany na scenach muzycznych i tanecznych realizowanych przez produkcję telewizyjną. Wielu z nas oglądając z zaciekawieniem telewizyjne programy rozrywkowe, podziwialiśmy wizualny efekt sceniczny, który to dzięki zaawansowanej technologii, można uzyskać na każdej sali weselnej.

2 komentarze

  1. Selin

    Wojtek przede wszystkim gratuluję wysokich miejsc i świetnych zdjęć w konkursie FPFS, ale także, a może przede wszystkim świetnego oka, wyczucia w łapaniu momentów i prawdziwych fotografii, w których jest więcej prawdy niż efekciarstwa.

  2. marcin14

    Ciekawa propozycja szkoda że nie miałem tego na własnym weselu. Technika czyni teraz cuda i zasłania wszystkie niedoskonałości zwłaszcza że mój taniec kuleje.Zespół w porównaniu z poprzednimi latami znacznie powiększył swoją ofertę. Byłem na weselu gdzie grał ten zespół. Polecam !!!