Wodzirej

1-2016Wodzirej Wojciech ZIĘBA – poprowadzi dla Państwa tradycyjne lub nowoczesne przyjęcie weselne z muzyką i zabawami na poziomie. Profesjonalna konferansjerka, wyczucie gustu, smaku i taktu sprawia,
że nastrój uroczystości staje się niepowtarzalny. Jestem doświadczonym muzykiem a weselami zajmuje się od wielu lat. Zawsze staram się sprostać każdemu nietypowemu zleceniu, zapewniając nietypowe atrakcje.  Zaspokojenie gustów i oczekiwań wszystkich uczestników jest nie lada wyzwaniem, co nie stanowi to dla mnie większego problemu.
Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie i z pewnością jest to gwarancją udanej zabawy. Niewątpliwie największym moim atutem jest zaangażowanie i profesjonalizm dlatego gwarantuję Państwu pełną satysfakcję. Indywidualne podejście do każdego klienta,  daje pewność że każda impreza jest niepowtarzalna i niezapomniana. Prowadzę każdą imprezę od początku do samego końca według ustalonego wcześniej scenariusza. W sytuacjach nieprzewidzianych błyskawicznie potrafię dostosować się do potrzeb imprezowiczów.

Proponujemy Państwu wyjątkową oprawę imprez firmowych i prywatnych.  Ciekawe aranżacje najbardziej znanych standardów jazzowych, swingowych oraz przebojów rozrywkowych.

Coemi Live Music  to, profesjonalizm, pozytywna energia, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie muzyków gwarantują najlepszą oprawę artystyczną imprez.